Fórum

Závody

Datum: 30.06.2010 | Vložil: Míša

Nevím proč tady organizátory a vlastně všechny lidi , které s tim měli hrozně moc práce kritizujete. Všichni lidi, kteří to organizovali a připravovali s tim měli hrozně velké starosti a dávali do toho i svůj volný čas...Místo toho aby jste jim to tu ocenili je tu kritizujete, ale oni si to vůbec nezaslouží. Sice jsem na závodech nebyla , ale lidi kteří to připravovali znám a vím že by si zasloužili pochvalu. Tak si zkuste příště uvědomit co kritizuje a taky se podívat na sebe co tu vlastně píšete !!... to je pro TEREZU A KATKU !! ...... hodně štěstí v červencovém závodě a mnoho úspěchů se závody...s pozdravem Míša N.

...

Datum: 23.06.2010 | Vložil: Kristýna Houserová

Ahoj to me se na zavodech libilo. Kobyla jela prvni v tyto sezone a taky jsem nevedela jak se to jede. Ja vim je to moje vina ale je¨mi jedno ze jsem se neumistila jsem rada ze to presla ciste. Priste prijedu zase a to uz si poradne ty pravidla nastuduju. Fakt diky za pekny zavody

PS: terezo a katko radsi se vubec nevyjadrujte

Závody-Tereza

Datum: 21.06.2010 | Vložil: Jana

Svádět vlastní hloupost na organizátory je trochu trapné.Pokud něco nevím,tak se zeptám a když se někam hásím,tak mám vědět kam.
Závody moc chválím,líbilo se nám u vás a přijedeme zase.Největší kritika přijde vždy od těch co nejméně dokázali,tak se nenechte otrávit.

Re: Závody-Tereza

Datum: 22.06.2010 | Vložil: ...

nesudte prosim koho neznate jasny? ja ani zavody nejela a i tak to bylo hrozny

Zavody

Datum: 21.06.2010 | Vložil: Tereza

Jako hrozny.. mate si rozmyslet jestli se jezdi zavody na cas e nbo ne.. a hlavne ne kazdej ma nauceny pravidla takze byste priste mohli to tem lidem vysvetlit.. jinak organizece taky hrozny.. jediny co bylo dobry je povrch ale za tim vi prinos nemate

Re: Zavody

Datum: 21.06.2010 | Vložil: JK Statek Měšice

Dobrý den, všechny soutěže byly specifikovány v propozicích včetně uvedení, zda se jedou na limitovaný čas či ne. Pokud jste nevěděla, co to znamená, mohla jste se zeptat, určitě bychom Vám to vysvětlili.

Re: Závody

Datum: 22.06.2010 | Vložil: Honza

Vážená slečno(paní),než začnete kritizovat organizátory závodů,přečtěte si prosím svůj příspěvek.Máte tam spoustu chyb.Už to napovídá jak důsledně jste četla propozice (asi moc ne,že).Jestli nevíte co je ježdění na limit,doporučuji si přečíst odbornou literaturu,nebo se poradit s trenérem,jetli vůbec nějakého máte.Pokud ne,rád Vás doučím základní pravidla.Poprvé se setkávám s tím,že by měl organizátor jezcům vysvětlovat pravidla.Asi toho Terezko moc o závodech nevíte.
Ale také bych dodal k pořádajícímu JK,že ježdění na limit je o něco náročnější než na čas.My s tím problém neměli,jelikož jsme si propozice řádně přečetli.Rád bych pochválil JK Měšice za pořadání závodů.Moc se Vám to podařilo a právě proto se na Vaše závody zase těšíme.Myslím si,že účast byla dost dobrá a jestli Terezka příště nepřijede,asi Vás to mrzet moc nebude.Terezko a ještě bych rád přijal pozvání na Vaše závody.Předem děkuji Honza.

Re: Re: Závody

Datum: 22.06.2010 | Vložil: JK Statek Měšice

Honzo, velice děkujeme za Tvůj (Váš) názor a doufáme, že takto spokojených závodníků bylo více. Budeme se příště těšit....

Re: Re: Závody

Datum: 22.06.2010 | Vložil: ....

hmm.. hrozne chytrej..

Re: Re: Re: Závody

Datum: 22.06.2010 | Vložil: Vlasta

Dobrý den,já už závody nejezdím,protože dávám přednost mladším jezdcům,ale pokud si to jde někdo jen tak skusit,tak přece není problém se před závodem zajít zeptat pořadatele .Vždyť oni by vám hlavu neutrhli.
A co se týče závodů v Měšicích,můžeme být rádi,že to tam nově zavedený JK vůbec pořádá.Ato píši děvčata hlavně Vám,protože do nedavna na to zemědělská škola pěkně srala a okolo závodiště byste bez hoven na botách ani neprošly a kdybyste tam nablily tak by to ze zemědělky ani nevěděj. Porovnejte prosím závodiště nyní a před čtyřmi lety,pak suďte,uspořádejte závody a pak hodnoťe.
Ale neotírejte se o lidi,kteří tomu věnují volný čas.Děvčata ve Vás není ani kousek cti abyste se podepsaly pod svůj příspěvek do diskuze.
Vl.Vondráček

<< 159 | 160 | 161 | 162 | 163 >>

Přidat nový příspěvek